Přejít k hlavnímu obsahu

Myslivecké odpoledne pro děti & Pytlácká noc

Myslivecké odpoledne pro děti & Pytlácká noc
kultura
Areál letního kina, Náměstí osvobození Cvikov
Roztančí vás nesmrtelné hity kapely ABBA v podání české skupiny ABBACZ, která vám předvede živou show plnou energie, originálních kostýmů a choreografie. K tanci, poslechu a dobré náladě budou hrát nejen country muziku, také kapely COUNTRY REBELS a COUNTRY GANG. Těšit se můžete na ukázku sokolnictví a myslivecké kynologie, zábavné soutěže o ceny pro děti i dospělé. Chybět nebude ani Turnaj ve vzduchovce O divočáka a šipkový turnaj O srnce.

Myslivecký spolek ORTEL, z. s. Vás srdečně zve na "Myslivecké odpoledne pro děti a Pytláckou noc". Akce k ukončení školního roku se bude konat v sobotu 2. července 2016 od 14 hodin v areálu letního kina ve Cvikově

Celým dnem nás bude provázet herečka a moderátorka Miluška Bittnerová.

Roztančí vás nesmrtelné hity kapely ABBA v podání české skupiny ABBACZ, která vám předvede živou show plnou energie, originálních kostýmů a choreografie. K tanci, poslechu a dobré náladě budou hrát nejen country muziku, také kapely COUNTRY REBELS a COUNTRY GANG

Žádná pořádná myslivecká akce se neobejde bez možnosti vyhrát divočáka, či jinou zvěřinu. Příležitostí odnést si domů divočáka či srnce budete mít hned několik. Dospělí se mohou zúčastnit Turnaje ve střelbě ze vzduchovky nebo Turnaje v šipkách. Do slosování o zvěřinové a další ceny budou také zařazeny všechny vstupenky symbolického vstupného. Děti mají vstup samozřejmě ZDARMA. Kdo nebude mít štěstí, může ochutnat naše zvěřinové speciality u některého ze stánků.

Děti se mohou těšit na myslivecké atrakce a soutěže o ceny, dětské loutkové představení cvikovského souboru Klubíčko, výtvarnou dílnu, pěveckou soutěž či střelbu ze vzduchovky. Nebude chybět sokolnictví a ukázka myslivecké kynologie a plemen loveckých psů. Fanfáry pro vítěze zatroubí myslivečtí trubači ze Střední lesnické školy ve Šluknově.

Spolu s Domem dětí a mládeže Cvikováček Vám také představíme nový myslivecký kroužek, který bude nově otevřen pro školní rok 2016/2017.

Na zábavné odpoledne a večer Vás srdečně zvou cvikovští myslivci z Mysliveckého spolku ORTEL.

 

 

Plakát s kompletním programem naleznete v příloze